REKLAMACJE

Jest nam przykro jeśli spotkały Cię nieprzyjemności związane z zakupionym u nas produktem.
Dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać reklamację w trybie pilnym z satysfakcjonującym dla Ciebie rezultatem.

Poniżej dostępny jest formularz reklamacji.

KLIKNIJ ABY POBRAĆ PDF | DOC

Prosimy o uzupełnienie wszystkich pól zgłoszenia. Może przyśpieszyć czas odpowiedzi. Uzupełniony plik prześlij na adres shop@untamedbrand.com w tytule wpisując „REKLAMACJA/nr zamówienia”. 

Pamiętaj o tym, że powinieneś sprawdzić stan otrzymanej przesyłki przy kurierze. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu, Klient powinien niezwłocznie powiadomić o zaistniałym fakcie przewoźnika oraz Sprzedawcę. Wszelkie reklamacje z tytułu uszkodzeń podczas transportu, rozpatrywane będą  na podstawie protokołu szkód podpisanego przez Klienta i przewoźnika.

Pozytywnie rozpatrzone zwroty i reklamacje są podstawą do zwrotu należności na rzecz Klienta lub w przypadku reklamacji, wymiany towaru na inny egzemplarz jeśli jest dostępny, lub obniżenia ceny produktu. Zwrotu należności dokonuje się na wskazane przez Klienta konto bankowe. Bez względu na okoliczności, żadne przesyłki reklamacyjne "za pobraniem" nie będą przyjmowane.

Wiecej informacji na temat reklamacji dostępne w REGULAMINIE.

ZWROTY

Jeśli zakupiony produkt w sklepie UNTAMED BRAND nie spełnia Twoich oczekiwań możesz zwrócić go w terminie do 14 dni od jego otrzymania.
Pamiętaj, że produkt nie może być nosić śladów użytkowania i powinien posiadać wszystkie oryginalne metki.
Aby dokonać zwrotu pobierz i uzupełnij poniższy formularz a następnie wyślij go na adres: shop@untamedbrand.com.

O dalszych krokach poinformujemy Cię mailowo.

KLIKNIJ ABY POBRAĆ PDF | DOC